Informacje o nas

Jesteśmy grupą osób z Kielc i Województwa Świętokrzyskiego, którym leży na sercu dobro naszego miasta, regionu i kraju.

Jednocześnie dostrzegamy wiele absurdów, które doskwierają wszystkim mieszkańcom Polski i w wielu przypadkach sprawiają, że tzw. rozwój demokracji, "społeczeństwa obywatelskiego", gospodarczy są pustymi słowami, a często wręcz niemożliwe.

Uważamy, że wolność człowieka jest jednym z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszym, atrybutów przynależnych jednostce ludzkiej. I dlatego w imię wolności i prawdy postanowiliśmy stworzyć tę stronę.

Nie chcemy powielać informacji publikowanych w innych mediach. Chcemy przedstawiać wiadomości, przemilczane lub marginalizowane przez innych, a które służą wolności, prawdzie i sprawiają, że mądry i uczciwy człowiek być może poczuje, że nie jest sam i że warto przyłączyć się do nas dla dobra Polski i Polaków.

Wszystkich, którzy zechcą się wypowiedzieć w jakichkolwiek sprawach zachęcamy do współpracy z nami. Chętnie opublikujemy nadesłane przez Państwa materiały, czy to teksty, czy ciekawe fotografie. Oczywiście na początku zostaną poddane ostrej cenzurze Smile

Oczekujemy także z niecierpliwością na uwagi dotyczące naszej strony, jaki i proponowanej tematyki.

Wszystkich chętnych zapraszamy do pisania.


Jeżeli chcesz abyśmy na naszej stronie zamieścili anons o jakiejś imprezie, czy też relację z tej imprezy, ewentualnie umieścili Twoje pozdrowienia lub życzenia dla bliskiej Ci osoby, to napisz do nas.

Jeżeli chcesz się zareklamować lub znaleźć się w naszej bazie firm, instytucji lub organizacji społeczno-politycznych także do nas napisz.


Nasz adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wierzymy, że dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy wybić się ponad to, co oferują nam tzw. "polskie elity". Bo jeżeli w to nie uwierzymy, to co co nam pozostanie?!

{mp3}Inosznur{/mp3}

© 2017 KIELCE ŚWIĘTOKRZYSKIE POLSKA ŚWIAT | pF